Strony rodzinne, firmowe i szkolne w Warszawie

Wybrane realizacje

Strony Rodzinne, Ewa Napora

Skarbiec - stadnina koni huculskich z Wielkopolski

Ze stadniną Skarbiec współpracujemy już od wielu lat, nad rozwojem i aktualizacją strony internetowej. Relacjonujemy życie hucułków na stronie, a z wieloma obecnymi jesteśmy od ich narodzin.

 Niedawno wykonaliśmy dla Skarbca nową stronę internetową, bazując na przepięknych fotografiach i filmach właścicielki stadniny – Pani Katarzyny Majewskiej. Stworzyliśmy stronę w WordPressie przy użyciu wtyczki Elementor, dzięki czemu, pani Kasia po krótkim szkoleniu sama stawia pierwsze kroki w aktualizacjach strony.

Obserwujemy z „kokpitu” i jesteśmy dumni z naszej kursantki. Relację z narodzin ogierka Posejdon, pani Kasia stworzyła już sama.

Serdecznie polecamy też kalendarz z hucułkami stadniny Skarbiec, dostępny na stronie. Wszystkie zdjęcia są wspaniałe!

Szkoła języków obcych online

Agnieszka Kubaszewska prowadzi szkołę językową w nowoczesnej formie, kursów online. Doskonale uczy języka francuskiego i hiszpańskiego osoby dorosłe ale również młodzież (sprawdziliśmy na własnych dzieciach).

Agnieszka opiera swoją markę  o własne nazwisko, stąd domena: KubaszewskaJezyki.pl

Dla Kubaszewska Języki utworzyliśmy stronę internetową oraz identyfikację wizualną. Wspieramy rozwój tej marki, szkoląc właścicielkę firmy do samodzielnego pozycjonowania strony. Trafiliśmy na solidną uczennicę i dziś Agnieszka ma pełen grafik zleceń, wraz z kolejką oczekujących 🙂

Pozdrawiamy i trzymamy kciuki za dalszy rozwój Kubaszewska Języki.

 

Leonijadis - Beata Małachowska, Warszawa

Strona internetowa niezwykłej osoby, bioenergoterapeutki: Beaty Małachowskiej.

Pani Beata zaprasza do wewnętrznej pracy nad sobą i poznania siebie, oferując sesje, warsztaty i medytacje.

Leonijadis to imię duchowe właścicielki strony a Jej symbol to kwiat życia.

Zgodnie z życzeniem Pani Beaty wykonaliśmy identyfikację wizualną, logo oraz stronę internetową. Większość obrazów na stronie jest dziełem sztucznej inteligencji: Midjourney v.5. Ciekawym doświadczeniem okazało się pisanie promptów dla Midjourney, gdzie obrazy miały przedstawiać duchowy przekaz. Efekty oceńcie sami.

Pani Beata przejęła zarządzanie stroną i sama tworzy wpisy, po uprzednim przeszkoleniu przez nas.

Życzymy Pani samych sukcesów w pracy nad rozwojem duchowym pacjentów!

Ergarden - firma ogrodnicza z Warszawy

Firma ogrodnicza Ergarden jest naszym klientem od wielu lat. Zaczynaliśmy współpracę przy innej stronie internetowej i z zupełnie innymi oczekiwaniami właściciela firmy niż obecnie. Zajmujemy się pozycjonowaniem tej strony, aktualizacją informacji oraz prowadzeniem wizytówki Google.

Razem wykonaliśmy wiele pracy i co ciekawe w pewnym momencie musieliśmy z niej zrezygnować. Poprzednią stronę pozycjonowaliśmy na wszelkie frazy związane z ogrodnictwem. Doprowadziło to do takiej lawiny telefonów a wraz z nimi – klientów, że Pan Eryk – właściciel, zdecydował o zakończeniu tego kierunku.

Firma rozwinęła się do tego stopnia, że obsługuje już tylko klientów instytucjonalnych, więc naturalnym było nie wprowadzanie w błąd klientów indywidualnych. Aby zakończyć tamten etap pozycjonowania, utworzyliśmy nową stronę internetową, gdzie „ogrodnik Warszawa” już nie występuje, a pan Eryk wypełnił kalendarz odpowiednimi dla swojej działalności klientami.

Zachęcamy do wizyty na stronie i obejrzenia wspaniałych realizacji ogrodowych firmy Ergarden. Można się zainspirować kwiatowymi aranżacjami, ścieżkami ogrodowymi fontannami… Te ogrody to prawdziwa sztuka…

 

Margalo - salon kosmetyczny w Warszawie

Z salonem kosmetycznym Margalo współpracujemy od lat. Stale rozwijamy naszą stronę internetową, pozycjonujemy ją w wynikach organicznych lokalnie oraz prowadzimy wizytówkę Google. Przez dłuższy czas prowadziliśmy media społecznościowe Margalo, obecnie zajmuje się nimi sama właścicielka salonu.

ParkingLot - parking przy lotnisku Okęcie w Warszawie

Dla prywatnego parkingu przy lotnisku wykonaliśmy nową stronę internetową, wraz z systemem rezerwacji. Zajmujemy się pozycjonowaniem organicznym tej strony oraz wizytówki. Prowadzimy kampanie Google Ads.

Oromedica - przychodnia lekarska w Sulejówku

Na chwilę obecną, Oromedica to nowa placówka medyczna w Sulejówku, prowadzona przez lekarzy specjalistów z dziedziny ortopedii, okulistyki, rehabilitacji i medycyny estetycznej. Wykonaliśmy stronę internetową i jesteśmy na etapie rozwijania jej. Rozpoczęliśmy pozycjonowanie strony i wizytówki Google.

Kancelaria adwokacka - strony internetowe, Białystok, Warszawa

Dwie kancelarie adwokackie poprosiły nas o wykonanie stron internetowych. Obie bazują na rozpoznawalności własnych nazwisk na lokalnych rynkach. Marketing dla kancelarii adwokackiej jest specyficzny, gdyż jak wiemy podlega pewnym ograniczeniom. Adwokat nie może prowadzić swobodnej kampanii marketingowej a jego wiarygodności nie da się zbudować w oparciu o opinie klientów. Wiemy że adwokaci chronią personalia swoich klientów, bardziej niż jakakolwiek ustawa nakazuje.

Tutaj proponujemy charakterystyczny dla Stron Rodzinnych marketing, gdzie własne nazwisko staje się znakiem rozpoznawczym i gwarantuje solidną markę. Prawnicy już dawno odkryli potęgę w promowaniu własnego nazwiska, często wielopokoleniowo. Promujemy naszych prawników, nie naruszając godności zawodu.

Jak to robimy? Skontaktuj się z nami i dowiedz się szczegółów.

Szkoły podstawowe w Warszawie

Strony internetowe dla szkół to nasza specjalność. W ciągu wielu lat współpracy ze szkołami wykonaliśmy ich całkiem sporo. Obecnie strony internetowe i dokumenty cyfrowe dla szkół muszą spełniać zasady dostępności cyfrowej WCAG 2.1. Nie jest łatwo spełnić takie zasady po przejęciu strony. Kiedy oddajemy na ręce pracowników szkoły dostępną cyfrowo stronę, musimy przeprowadzić cykl szkoleń dotyczących właściwego publikowania materiałów. Administratorzy strony mogą cały czas liczyć na naszą pomoc, tak aby nie utracić efektów pracy nad jej dostępnością.

Ze Szkołą Nr 118 współpracowaliśmy jeszcze rok po wykonaniu strony, szkoląc pracowników do jej prowadzenia. Czasem podglądamy ich pracę i stwierdzamy że nadal jest pięknie 🙂

FibigerDent - gabient stomatologiczny w Warszawie

FibigerDent to marka bazująca na nazwisku wspaniałej Pani Doktor – Iwony Fibiger. Pacjenci Pani Doktor przyjeżdżają z odległych zakątków Polski, choć prowadzimy marketing lokalny, dla warszawskiej Białołęki. W gabinecie pracują też inni lekarze, jednak to nazwisko Fibiger jest znakiem rozpoznawczym gabinetu.

Dla FibigerDent stworzyliśmy stronę, pozycjonujemy ją, zajmujemy się wizytówką, prowadzimy kampanie Google Ads. Doradzamy też w prowadzeniu Facebook’a.

Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej

Z Instytutem współpracujemy od początku jego istnienia. Obecna strona internetowa to już druga  odsłona wizerunku firmy. Z radością obserwujemy dynamiczny wzrost rozwoju IBPC i wspieramy Pana Dariusza – dyrektora Instytutu, w samodzielnym redagowaniu aktualności na stronie.

Montaż anten w Warszawie i okolicach

Jak Pan Adam zamontuje antenę to żadna wichura, śnieżyca i inna powódź nie są straszne 😉 Serio mówimy, bo sami mamy na dachu antenę Pana Adama. Jest moc.

Bazując na prostej stronie wizytówce (nasze dzieło – wiele lat temu), prowadzimy kampanie Google Ads, które stanowią główne źródło zleceń dla tej firmy. Organicznie też sobie nieźle poradziliśmy, jak na tak niewielką stronę.

Szkoła rysunku Domin Radom

Obecna strona internetowa Domin Radom to już druga nasza produkcja dla tej szkoły rysunku. Poprzednią wykonaliśmy tak dawno, że już nie pamiętamy kiedy 😉 ale był to stary dobry HTML i Php. Kiedyś to były strony…

Na szczęście obecna technologia CMS spowodowała, że właściciele mogą sami redagować swoje strony, bez udziału programisty. Tak też stało się w tym przypadku. Pan Adrian  sam administruje swoją stroną i wygląda na to, że całkiem nieźle sobie radzi.